Oryginalne części do Citroena kupisz przez internet

Po więcej informacji o Citroen części zajrzyj tu

Citroen jest marką z tradycją sięgającą początków XX w., od dekad lubiana przez rodzimych kierowców. Jej pojazdy w Polsce są cenione ze względu na szeroką dostępność, przystępną cenę oraz w szczególności za dużą liczbę warsztatów specjalizujących się w ich serwisowaniu. Największą powodzeniem cieszą się takie modele jak C-Elysse, Jumper, C-Crosser, C1, C2, C3, Xsara, Saxo, Nemo i Xantia. Oczywiście, podobnie jak pojazdy innych marek, nie są one bezawaryjne, zatem posiadacze samochodów od francuskiego producenta muszą być gotowi na to, iż prędzej czy później będą musieli nabyć części zamienne.

Części do Citroena – co zamawiamy najczęściej?

To, które części często odmawiają posłuszeństwa jest zależne w szczególności od konkretnego modelu – każdy z nich ma swoje wady, z których wynikają inne awarie. W pierwszej kolejności należy na pewno wspomnieć o płynach, które zużywają się w wyniku normalnej eksploatacji samochodu. Są to najczęściej czynnik chłodniczy w układzie klimatyzacji, płyn chłodniczy, olej silnikowy oraz płyn hamulcowy. Systematycznych wymian, których z uwagi na bezpieczeństwo nie należy zaniedbywać, wymagają też moduły układu hamulcowego: tarcze oraz klocki.

Jak niedrogo i wygodnie zdobyć części do Citroena?

Najlepszą opcją są zawsze oryginalne części Citroen – te nieautoryzowane, nierzadko produkowane w chińskich fabrykach, w wielu przypadkach cechują się niską jakością, co źle oddziałuje na bezpieczeństwo i komfort jazdy. W związku z tym właściciele aut Citroen części zamienne winni kupować w sklepach specjalizujących się w sprzedaży modułów do francuskich samochodów. Jeśli w po sąsiedzku żaden z podobnych nie funkcjonuje, wszystkie potrzebne części można zakupić online.

Kontakt:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]