Nieprzemijający urok srebrnej biżuterii

Srebrna biżuteria sklep internetowy. Więcej szczegółów na https://www.bizutik.pl

Jest z ludźmi od tysiącleci i pomimo pojawienia się wielu nowatorskich wzorów, naprawdę mało ewoluowała. Biżuteria stale pełni tę samą funkcję – jest swoistą ozdobą człowieka i pozwala na oddanie własnego ja. Nic zatem zaskakującego, że biżuterię równie chętnie zakładają kobiety oraz panowie, maluchy oraz dorośli, osoby z rozmaitych klas społecznych. Bez względu na to, jakie projekty lubimy, prawie za każdym razem biżuteria jest wykonywana z tych samych materiałów – zazwyczaj ze srebra. Czemu jednak srebrna biżuteria bywa tak chętnie noszona? Jak troszczyć się o srebrne przedmioty, żeby posłużyły co najmniej pięć dekad?

Dlaczego warto postawić na srebrną biżuterię?

Głównym atutem srebrnej biżuterii jest na pewno fakt, że jej używanie pozwala uniknąć różnych powikłań. Srebro jest antyseptyczne, więc noszenie srebrnej biżuterii jest zalecane osobom, które niedawno przekłuły ciało. Nie możemy nie wspomnieć także o jego wyglądzie, który łączy się ze stosunkowo niewielkimi cenami.

Srebrna biżuteria – jak się troszczyć?

Srebro posłuży sporo lat, jednak powinniśmy prawidłowo je konserwować. Co najważniejsze – nie nośmy srebrnej biżuterii, gdy wykonujemy jakieś prace – może się ona zarysować albo uszkodzić w zetknięciu ze środkami czyszczącymi. Srebrna biżuteria musi również być pielęgnowana w wodzie z denaturatem lub sokiem z cytryny. Trzeba przechowywać ją w szkatułce z delikatną tkaniną – nie dopuścimy tak do jej uszkodzenia.

Kontakt:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]