Namioty imprezowe – zastosowanie

Nic bardziej nie zachęca do udziału w przyjęciu zorganizowanym na świeżym powietrzu niż użycie namiotu imprezowego. Dzięki niemu nasi goście będą mogli cieszyć się pysznym jedzeniem lub tańcami bez obaw, że zmoczy ich deszcz lub silny wiatr rozrzuci papierową zastawę.

Gdzie możemy użyć namiotów imprezowych?

Na imprezy nie udajemy się wyłącznie do sal – Polacy docenili możliwość zabawy pod chmurką. Popyt na namioty imprezowe zwiększa się z każdym rokiem: wykorzystuje się je na podczas eventów firmowych, uroczystościach weselnych, bankietach. Namioty na imprezy zdadzą egzamin zarówno podczas hucznego przyjęcia na 100 osób, jak i kameralnego bankietu urodzinowego. Dzięki możliwości dobrania kształtu i rozmiaru, namiot na imprezy jest zawsze trafionym rozwiązaniem.

Namioty imprezowe – komu przydadzą się?

Namioty na imprezy przydadzą się głównie osobom planującym przyjęcie w plenerze: młodej parze chcącej zorganizować niezpomniane przyjęcie weselne, dyrektorom korporacji przygotowującym zabawę integracyjną, a także np. właścicielom agencji eventowych, którzy dbają o niezliczone imprezy zamawiane przez klientów. Namiot na imprezy to podstawowy element letniej zabawy!

Atuty namiotów imprezowych

Solidna stalowa konstrukcja, wytrzymałość poszycia, system air control zabezpieczający przed skraplaniem się wody – oto główne cechy, którymi powinny odznaczać się najwyższej jakości namioty na imprezy . Sprzedaż tego asortymentu odbywa się najczęściej poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy, a na stronie internetowej producenta bądź dystrybutora mamy podane dostępne rodzaje i wymiary namiotów. Szerokość namiotu wynosi od 3 do nawet 8 metrów, a długość – od czterech do nawet dwudziestu pięciu metrów. Możemy także maskownice w kilku kolorach.