Maseczka z przyłbicą dla osób starszych, aktywnych i nie tylko

Zamów mini przyłbice.

Koronawirus, który rozprzestrzenił się na wszystkie państwa, pod każdym względem zmieniła nasz bieg życia oraz relacje z innymi ludźmi. Normy dystansu społecznego nakładają obowiązek stosowania różnych środków, które mają ochraniać nas przed rzeczywistym ryzykiem złapania tego groźnego wirusa. Idąc do supermarketu bądź restauracji, gdzie z reguły przebywamy w większym gronie ludzi, winniśmy dla naszego zdrowia założyć na usta i nos ochronną maseczkę. Co jednak uczynić, jeżeli ciężko oddychamy w zwykłej maseczce z bawełny?

Trwała maseczka wielorazowa w postaci mini przyłbicy

Ci, którzy sądzą, że materiałowe maseczki ochronne są nieporęczne i mają kłopoty ze swobodnym oddychaniem w trakcie ich używania, powinny sprawić sobie ochronną przyłbicę. Takim środkiem ochrony osobistej jest między innymi maseczka wielokrotnego użytku Mini Shield firmy Vitberg. Zabezpiecza ona przed zarażeniem wirusem w jednakowym zakresie jak maseczka chirurgiczna, tzn. przykrywa nos i usta, ale w tym samym czasie zapewnia swobodę oddychania. Jej podstawowymi zaletami są solidność, komfort i dosłownie kilkugramowa waga, nie przekraczająca 10g. Ta mini przyłbica wytworzona jest z materiałów, dzięki którym może być wykorzystywana kilkadziesiąt razy. Jej przezroczystą przysłonę po każdym założeniu można oczyścić, a samą całość można również wyprać ręcznie (aż 30 razy!) przy pomocy dostępnych detergentów.

Ochronna przyłbica – dla sportowców oraz osób starszych

Mini przyłbicę rekomenduje się używać każdemu, komu zależy na ochronie, jak również komforcie. Osoby chorujące na astmę, w podeszłym wieku oraz sportowcy pozytywnie ocenią swobodę jaką daje taka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona też idealna dla wszystkich, którzy muszą zakładać ochronne maseczki podczas pracy. Mini Shield marki Vitberg nie powoduje parowania okularów, nie ogranicza ruchów głowy, a jej używanie przez wiele godzin nie wywołuje wrażenia dyskomfortu. Ludzie młodzi zapewne uznają za atut również to, że działa ona z funkcją rozpoznawania twarzy na urządzeniach mobilnych.

Kontakt:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]