Kontener na odpady – niezbędny na placu budowy

Jeśli potrzebujesz kontenera na gruz, koniecznie wejdź na ekombud.pl

Kontenery na odpady pełnią bardzo ważną funkcję w czasie prowadzenia robót remontowo-budowlanych – pozwalają na legalne zutylizowanie pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i innych pracach. Jakie kontenery budowlane są dostępne na rynku? U kogo można je zamówić?

Kontenery na gruz – postaw na najwyższą jakość

W Polsce produkcją pojemnych i wytrzymałych kontenerów stalowych zajmuje się spółka Ekombud – w swojej ofercie posiada między innymi kontenery na gruz oraz kontenery na złom. Z tego rodzaju pojemników korzystają nie tylko firmy budowlane, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty parające się wynajmowaniem kontenerów na odpady budowlane czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które nie licząc śmieci powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują także gruz ceglany i betonowy, złom oraz wszelkiego rodzaju pozostałości po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

W sprzedaży jest sporo rodzajów pojemników na odpady. Są pojemniki z plandeką, kontenery z pokrywą, otwarte, kontenery stalowe, muldy asymetryczne i symetryczne oraz mnóstwo innych modeli. Wśród dostępnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najchętniej używane są modele rolkowe, samowyładowcze, a także hakowe. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie na budowie albo w zakładzie produkcyjnym. Zależnie od zapotrzebowania można wyposażyć się w kontener otwarty lub z pokrywą. Na placach budowy częstokroć wykorzystywane są także kontenery do transportu materiałów sypkich – z reguły są to modele samowyładowcze, gdyż można je błyskawicznie rozładować.

Kontakt:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]