Kompatybilne kapsułki Tchibo Cafissimo i ich rodzaje

Więcej szczegółów o Tchibo Cafissimo kapsułki znajdziesz tutaj

Technika parzenia kawa w kapsułkach jest znana od czterech dziesięcioleci i stopniowo zdobyła sobie nowych zwolenników. Ten praktyczny proces pozwala na zaparzenie kawy wysokiej jakości w niesłychanie nieskomplikowany sposób – trzeba napełnić pojemnik z wodą w urządzeniu, umieścić kawę w kapsułce w dedykowanym zasobniku i już po minucie można cieszyć się pobudzającym napojem.

Zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo?

Znamy kilka systemów takiego przygotowywania kawy. Jednym z najbardziej znanych na świecie jest ten należący do niemieckiego koncernu Tchibo. Kapsułki do ekspresów Tchibo Cafissimo posiadają inna formę niż pozostałe, co przez wiele lat wymuszało na klientach zaopatrywanie się w nie od jednego producenta. Problem ten dotyczył wszelkich systemów kaw w kapsułkach, jakkolwiek w ostatnich latach oferowanych jest na rynku – także w Polsce – wiele ich zamienników. Producent Italian Coffee produkuje kapsułki do wielu systemów, w tym także zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo. W systemie Tchibo Cafissimo producent ten utworzył linię kaw speciality, czyli tzw. kaw single origin. Ziarna tych kaw charakteryzują się tym, że pochodzą z jednego zbioru, gatunku i uprawy. Smak jej naparu jest unikalny, ponieważ ma na niego wpływ mnóstwo przeróżnych czynników, przykładowo warunki atmosferycznepanujące w roku wzrostu roślin. Mieszanie tego typu kaw z mlekiem bądź dodatkami aromatyzującymi zabija ich niepowtarzalne nuty smakowe. W sprzedaży kupimy zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo skrywające kawę z ziaren z Angoli (100% robusta), jak również z Etiopii i Kolumbii (100% arabika). W tych ziarnach mocno wyczuwalne są aromaty czekoladowe, kakaowe i kwiatowe.

Zamienniki kapsułek Tchibo – tania każdego poranka

Zaparzacze do kawy w kapsułkach przydają się zarówno w hotelach lub biurach, jak i w domu. Cena napoju w przeliczeniu na jedną porcję nie jest wysoka i zwykle zamyka się w granicy 1,20-1,40 zł. Świadczy to, iż taka kawa jest kilka razy tańsza aniżeli podobny napój podawany w kawiarniach na mieście lub na stołówkach w biurze. Rozsądne ceny i nowoczesny wygląd ekspresów na kapsułki sprawiają, że coraz częściej znajdują one miejsce w naszych mieszkaniach. Przy użyciu ich będziemy mogli radować się filiżanką takiej kawy na co dzień, a jednocześnie zaserwujemy koleżankom najlepszej jakości napój podczas weekendowych spotkań, nie obawiając się o duże koszty. Jeżeli chcemy zamówić zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo sprawdźmy uprzednio czy będą nadawać się do posiadanego przez nas sprzętu.

Kontakt:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]