Kilka porad dla kupujących kolczyki na sztyftach

Jeśli potrzebujesz kolczyków ze sztyftami, skieruj się na ten adres.

Na to, jak będą prezentowały się kolczyki, rzutuje zarówno użyty do ich produkcji metal, wzór oraz ozdobne minerały, ale także typ zapięcia. W sklepach znajdziemy najróżniejsze typy mocowań – na przykład długie bigle oraz dyskretne sztyfty. Te drugie to najbardziej odpowiedni wybór dla tych kobiet, które cenią prostotę i wygodę, ponieważ małe kolczyki na sztyftach nie haczą o ubranie i nie obciążają uszu. Szczególnie istotna okazuje się również rozmaitość wzorów kolczyków na sztyftach – znajdziemy wśród nich wersje na wyjątkowe okazje i te, które śmiało możemy nosić do pracy.

Eleganckie kolczyki na sztyftach

Kolczyki na sztyftach są nierzadko bardzo eleganckie, a jednocześnie nie zniechęcają nadmiarem. Najlepszym rozwiązaniem będą niewątpliwie srebrne kolczyki wysadzane małymi, ozdobnymi kamieniami – topazem czy bursztynem. Szczególnie dobrze wyglądać będą przy stonowanych, ale stylowych strojach – ich dopasowanie ułatwiają niewielkie gabaryty i prosty projekt.

Tańsze kolczyki na sztyftach

Z podobnych powodów kolczyki na sztyftach możemy nosić także do codziennych kreacji. Do biura warto nosić w szczególności kolczyki na sztyftach wysadzane sztucznymi kamieniami – prezentują się niemal równie korzystnie, jak prawdziwe, ale ich możliwe zgubienie nie będzie tak bolesne. Syntetyczne kamienie, które najlepiej łączą się ze sztyftami, to kryształki Swarovskiego. Czasem też dobrze wybrać kolczyki na sztyftach z wykonaną z tworzywa sztucznego niebanalną ozdobą.

Kontakt:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]