Kapsułki Dolce Gusto – zamienniki są dostępne w sprzedaży

Zajrzyj tutaj po więcej szczegółów o Dolce Gusto kapsułki.

Ekspresy oparte na systemie Dolce Gusto na dobre wtopiły się w pejzaż polskich kuchni. Urzekła nas nie tylko ich fantazyjna, nowoczesna linia, ale przede wszystkim to, iż dają łatwy dostęp do aromatycznych gatunków kawy. Miłośnicy tego napoju z czasem zrozumieli, iż nie chcą się ograniczać tylko do oferty jednego producenta, więc na rynku szybko powstał powstało zapotrzebowanie na kapsułek do ekspresu Nescafe Dolce Gusto. Odpowiedziało na niego kilka marek, które zaczęły pomału podbijać serca miłośników kawy.

Czy można kupić zamienniki kapsułek do ekspresu Nescafe Dolce Gusto?

Producenci oferujący zamienniki kapsułek Nescafe Dolce Gusto pochodzą z rozmaitych europejskich krajów, w tym także z Polski. W rzeczy samej, gdy myślimy o wybornej kawie od razu przed oczami mamy śródziemnomorską kawiarnię, w której podawane jest aromatyczne espresso. Nie dziwi zatem, że największy wybór kapsułek kompatybilnych z Dolce Gusto ma firma Italian Coffee, oferująca kawy będące mieszanką arabiki i robusty, a także kawy składające się wyłącznie ze szlachetnej arabiki. W jej ofercie znajdziemy delikatną i łagodną Cremosę, mocną i wyrazistą Ristretto, espresso Vigoroso i Cortado z kremową pianką oraz pochodzące z ekologicznych plantacji Arabica Bio. Italian Coffee przygotował także własne cappuccino (Capucci), gorzką ale subtelną kawę o aromacie włoskiego likieru Amaretto (Amaret), kombinację czekolady i kawy (Mokacci) oraz gorącą czekoladę (Chocolat). Drudzy europejscy producenci kapsułek w tym systemie to między innymi portugalska firma Torrie, który produkuje wyborną czekoladę na gorąco i hiszpańska Mushu Coffee. Ta ostatnia poza czekoladą, produkuje także aromatyczną czarną kawę Intenso o mocnym smaku, a także dwie jej dwa jej rodzaje z domieszką mleka – Con Leche, z którego można przyrządzić napój o objętości 120 ml, i Cortado – kawę o pojemności 40 ml.

Ile kosztują zamienniki kapsułek Dolce Gusto?

Kapsułki kompatybilne z Nescafe Dolce Gusto oferowane są w sklepach w niewielkich opakowaniach, zawierających dziesięć lub szesnaście porcji. Ich koszt w sklepach online jest na ogół o kilkanaście procent mniejszy, co pozwala cieszyć się wysokiej jakości napojem już za nieco ponad 1zł. Kapsułki są kompatybilne z większością dostępnych na polskim rynku ekspresów działających na systemie Nescafe Dolce Gusto. Jeżeli jednak mamy wątpliwości, czy na pewno ich zastosowanie nie wpłynie negatywnie na nasz sprzęt, zapytajmy o to sprzedawcę albo poszukajmy na stronie sklepu listy urządzeń zgodnych z wybranymi przez nas kapsułkami z kawą.

Kontakt:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]