Jak wybrać najlepsze czyściwo przemysłowe?

Zamów czyściwo włókninowe.

Specjalistyczne czyściwa przemysłowe pozwalają utrzymać wysokie standardy higieny w wielu firmach. Które z nich znajdują się aktualnie w sprzedaży? Co należy wziąć pod uwagę przy dobieraniu czyściwa technicznego?

W myjniach i w branży chemicznej – zastosowanie czyściwa przemysłowego

Czyściwa techniczne to materiały do zadań specjalnych – są zazwyczaj używane w przeróżnych gałęziach gospodarki, np. w zakładach przemysłowych, na myjniach, w branży medycznej, a także wielu pozostałych sektorach przemysłu, w których potrzebne są mocne i higroskopijne materiały higieniczne. Czyściwo przemysłowe doskonale poradzi sobie z tłuszczem, pyłem, wyschniętym brudem, kałużami z oleju, jak również pozostałymi ubrudzeniami oraz rozlanymi płynami, może też być wykorzystane do przecierania szkła czy polerowania delikatnych obiektów. Specjalistyczne czyściwa efektywnie zastępują standardowe szmatki, są delikatne dla skóry, a zarazem niezwykle wytrzymałe, elastyczne i chłonne

Uniwersalne i włókninowe – warianty czyściw technicznych

W sprzedaży znaleźć można wszelkiego rodzaju czyściwa techniczne. Podstawowy podział wyróżnia produkty papierowe oraz włókninowe. Na potrzeby sektora gastronomicznego opracowano czyściwa przystosowane do styczności z pokarmami. W sklepie Verde Avis znajdziesz produkty uniwersalne, włókninowe do wrażliwych powierzchni, niepylące czyściwa do polerowania, do usuwania silnych pobrudzeń, a także produkty w wiaderku, które nie wysychają i mogą być wykorzystane do oczyszczania różnych nawierzchni bez namaczania ich w wodzie. Najlepszej jakości czyściwa techniczne kupić można jako ściereczki na rolce bądź w standardowej formie.

Kontakt:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]