Etykiety na butelki i przetwory – estetyczne i funkcjonalne

Skieruj się tu, aby zamówić etykiety na wódkę.

Zwyczaj dawania prezentów na rozmaite okazje znany jest od setek lat i od samego jego źródła jednym z najczęściej przekazywanych i, oczywiście, równie ochoczo przyjmowanych upominków, jest alkohol. Niemało ludzi nie potrafi wyobrazić sobie, żeby nie zabrać butelki na wesele, imieniny bądź osiemnastkę. Jak jednakże odróżnić się od reszty, gdy inni goście pomyślą o tym samym?

Etykiety na wódkę – alkohol jako niecodzienny prezent od Młodej Pary

Na przyjęciach weselnych alkohole nie tylko są rozstawione na stołach, ale również przyjęło się, że młoda para dają w prezencie swoim gościom butelki z wódką przy pożegnaniu. Taki podarunek jest uważany za formę wyrażenia wdzięczności za przyjazd na ślub. Jednak taka butelka z trunkiem wyskokowym może także stać się w fajną pamiątką, której uczestnicy wesela nie wyrzucą nawet wtedy, po jej opróżnieniu. Trzeba spersonalizować butelkę, a można dokonać tego zamawiając etykiety weselne, na których można dodać informację o imionach nowożeńców, miejscu i dniu wesela lub słowa podziękowania. Etykiety weselne można zamówić w różnorodnych wzorach oraz kolorystyce, więc bez trudu można kupić te, które będą harmonizować ze stylem, w którym urządzane jest przyjęcie weselne. Sama treść etykiet zależy już tylko od wyobraźni zamawiającego. Naturalnie spersonalizowane etykiety na bimber i inne alkohole można wykorzystać nie tylko podczas ślubu – są idealne na wyróżnienie się na wieczorze kawalerskim lub imprezie imieninowej.

Oznaczaj domowe trunki oryginalnymi etykietami na butelki

Etykietami z indywidualnym napisem można oznaczać flaszki z domowej piwniczki. Jeżeli na własną rękę przetwarzasz nalewki, wina czy soki i dzielisz się nimi z rodziną czy też kolegami przy najrozmaitszych okazjach, możesz przystroić je oryginalnymi etykietami, które w znacznym stopniu zwiększą estetykę prostej butelki. W dodatku flaszki można również oznaczać przy użyciu wielobarwnych kapsli i kapturków termokurczliwych.

Kontakt:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]