Duża pojemność i opływowy profil – box na dach samochodu

Jeśli potrzebujesz boxu dachowego, zobacz tutaj.

Bagażniki dachowe to wygodne rozwiązanie pozwalające przewozić dużą liczbę bagaży, sprzętu sportowego i turystycznego oraz innych ciężarów bez zajmowania przestrzeni wewnątrz samochodu. Na rynku jest dostępnych mnóstwo rodzajów bagażników dachowych – uchwyty narciarskie i rowerowe, modele bazowe na relingach, boxy dachowe, jak również belki dachowe stanowiące bazę do uchwytów. W sklepach znajdziemy wysokiej klasy bagażniki wykonane z materiałów odpornych na promieniowanie słoneczne, zniszczenia czy korozję. Niezwykle popularne są także boxy dachowe o opływowym kształcie, które nie zwiększają oporów powietrza podczas jazdy. Naturalnie, typ bagażnika powinien być odpowiedni do modelu samochodu oraz preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – spora pojemność

Współczesne bagażniki dachowe w formie boxa posiadają centralny zamek dla zabezpieczenia bagaży i specjalne paski transportowe, dzięki którym spakowane przedmioty nie przemieszczają nawet na bardzo wymagających trasach. Mocne i niskoprofilowe modele mają sporą ładowność, a ich użytkowanie jest wyjątkowo komfortowe. Niektóre boxy dachowe otwierają się z 3 stron, co upraszcza dostęp do bagaży. Montaż bagażników dachowych jest bardzo prosty i nie wymaga zastosowania specjalistycznych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto powinien się na nie zdecydować?

Przewożenie bagażu na dachu auta to bardzo użyteczne rozwiązanie, z którego korzysta szeroka rzesza kierowców. Bagażniki dachowe nabywają głównie osoby kochające aktywnie spędzać wolne chwile na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym znajdzie się miejsce również na narty, deski snowboardowe, a także inne akcesoria turystyczne, których ze względu na rozmiar nie umieścimy w środku samochodu.

Kontakt:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]