Drzwi drewniane do mieszkań w nowoczesnym i klasycznym stylu

Jeśli chcesz kupić drzwi wewnętrzne drewniane, kliknij tu.

Wspaniałym rozwiązaniem projektowym, stosowanym zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i pomieszczeniach utrzymanych w klasycznym tonie, są nadal drzwi drewniane. Jakie są atuty drzwi drewnianych? Prezentujemy najważniejsze cechy i wariant wykonania drewnianych drzwi na wymiar.

Dlaczego należ wybrać drzwi drewniane?

Drewno to naturalny surowiec, który użyty jako fragment aranżacji mieszkania powoduje, iż jest ono ciepłe i bardziej nastrojowe, a należycie pielęgnowany może przetrwać w nienagannym stanie wręcz kilkadziesiąt lat. Nowoczesne techniki umożliwiają znakomite łączenie cech drewna z wymogami współczesnego konsumenta, co skutkuje produkcją drzwi charakteryzujących się estetycznym wyglądem i wysoką ergonomicznością. Klejone trójwarstwowo drzwi drewniane odznaczają się małym stopniem rozszerzalności (czyli nie ulegają deformacji) oraz dobrą izolacją cieplną. Możliwość wykończenia ich zewnętrznej powierzchni każdym kolorem, bejcą lub lakierem sprawia, że tego rodzaju drzwi zauważymy w pomieszczeniach przeróżnego typu – zarówno utrzymanych w stylu industrial, jak i apartamentach zaprojektowanych we współczesnej, skandynawskiej stylistyce. Na rynku znajdziemy drzwi drewniane wytworzone z sosny, mahoniu czy dębu, modele z progiem lub bez, impregnowane lakierami na bazie wody, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe oraz wiele innych wariantów, które zachwycają estetyką i wyśmienicie się prezentują przez długi czas.

Nowoczesne drzwi drewniane do każdego pomieszczenia

Chciałbyś zamontować w swojej sali konferencyjnej skrzydła drzwiowe o nietypowej budowie lub nieszablonowych rozmiarach? Potrzebujesz drzwi drewnianych na wymiar? A może snujesz marzenia o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takim przypadku rekomenduje się zlecić to zadanie doświadczonym przedsiębiorstwom, które oferują darmowy pomiar, fachowe konsultacje, jak również opcję zrealizowania projektu na indywidualne zamówienie. Przedsiębiorstwo Oknostol oferuje produkty najwyższej jakości, jednocześnie gwarantuje 5-letnią gwarancję na drzwi. Drzwi drewniane wewnętrzne można dostosować do najróżniejszych zamierzeń zamawiającego i przykładowo wypełnić je szybami – m.in. szkłem fazowanym, bezpiecznym czy wypukłym, co z pewnością zwiększa ich estetykę i walory użytkowe. Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane bywają również zaopatrzone w zamek w postaci wkładki, a drzwi do WC – w zamek łazienkowy.

Kontakt:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]