Drukarki 3D do profesjonalnych zastosowań

Szukasz drukarek 3D? Odwiedź tę stronę

W asortymencie CadXpert natkniesz się tylko na urządzenia od wiodących producentów takich rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, a także MakerBot oraz FormLabs (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znalazły się w naszej ofercie, pracują m.in. w technologiach: FDM, SLA oraz PolyJet.

Stratasys – wiodący producent branży drukarek 3D

Marka Stratasys jest globalnym liderem branży urządzeń do druku 3D. Od przeszło 3 dekad – a dokładnie od 1988 r. – zaopatruje klientów nowoczesne rozwiązania oraz maszyny. Oszacowano, iż korzystając z drukarek 3D i innych produktów Stratasys można prawie o 90 procent obniżyć koszty produkcji i czas poświęcony na proces produkcyjny. Kluczowe idee pracy ekspertów firmy Stratasys to dostarczanie wysokiej jakości usług i urządzeń, a także pomoc techniczna i merytoryczna. Najlepiej sprzedające się urządzenia asortymentu drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, zalecane dla przemysłu oraz biznesu. Nowością w ofercie CadXpert jest kolekcja F120 – kompaktowa wersja drukarek 3D do ekspresowego prototypowania z fabryczną dokładnością.

Drukarki 3D Formlabs – pionierska technologia LFS

Kolejnym liderem w dostarczaniu drukarek 3D jest Formlabs. Czym charakteryzuje się ta marka na rynku urządzeń do druku przestrzennego? Formlabs dostarcza bardzo zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D oraz specjalistyczne sposoby przyrostowego wytwarzania, takie jak SLA i SLS. Nowością w ofercie CadXpert jest drukarka Form 3 – urządzenie desktopowe, działające w pionierskiej, autorskiej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która jest odmianą technologii SLA. Ta drukarka – podobnie jak wszystkie pozostałe urządzenia firmy Formlabs – cechuje się prostą obsługą oraz funkcjonalną konstrukcją. Czym nowa technologia LFS odróżnia się od SLA? Znacznie lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją oraz szybkością druku, jak również dokładniejszym odwzorowaniem najmniejszych szczegółów. W LFS warunki druku są podtrzymywane na stałym poziomie, dzięki temu można wydrukować tożsame makiety, co jest wyjątkowo pożądane w powtarzalnej, masowej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot dla przemysłu, biznesu, edukacji

MakerBot wytwarza wysokiej klasy zaawansowane urządzenia do druku 3D, pracujące w technologii FDM. Drukarki 3D tej marki są w szerokim zakresie stosowane w rozmaitych branżach biznesu, przemysłu, edukacji i wielu pozostałych. Najnowszy model, czyli drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to produkt wspierany przez Stratasys. To sprzęt, który obsługuje materiały dostępne dla kolekcji MakerBot Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 i ABS. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze podgrzewanej do 100°C. Uzyskany wydruk jest trwały i dokładny, a podczas procesu wydruku nie tworzą się zniekształcenia czy przemieszczenie się warstw.

Kontakt:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]