Derka dla konia – rodzaje i akcesoria

Jeśli potrzebujesz derek, koniecznie wejdź na horse-trade.pl/pl/c/Derki/45

Derki to specjalne przykrycie dla konia, które zapewniają zwierzęciu komfort termiczny oraz osłonę przed owadami lub kurzem. Jakie modele derek można obecnie nabyć w sklepach online z akcesoriami jeździeckimi? Czym się wyróżniają?

Derka dla konia – wybierz szeroki asortyment

Derki dla koni osłaniają jego tułów, zad, a w niektórych modelach również szyję i pełnią istotne funkcje. W ofercie internetowego sklepu jeździeckiego Horse-Trade.pl dostępne są różne derki dla konia – siatkowe, treningowe, polarowe, osuszające, padokowe, a także stajenne. Grubsze, polarowe lub wełniane modele są używane po treningu lub w czasie przewożenia konia – pozwalają zapewnić zwierzęciu ciepło. Często korzysta się też z derek wykonanych z nieprzemakalnych materiałów – mogą być stosowane zima lub na wybiegu. Derki siatkowe chronią zwierzę przed owadami, osuszające z kolei wykonane są z materiałów szybkoschnących i oddychających. W sklepie Horse-Trade.pl zaopatrzyć się można także w derki padokowe, zapewniające koniom swobodę poruszania się.

Końska derka – akcesoria dodatkowe

Odpowiednia derka dla konia to nie wszystko – ważne są też profesjonalne akcesoria, które pomagają utrzymać okrycie na miejscu, jak również zapewniają zwierzęciu dodatkową ochronę. online Horse-Trade.pl oferuje m.in regulowane i wykonane z elastycznego materiału pasy do derki od wiodących producentów. W sklepie dostępne są również ochraniacze na pierś konia oraz inne dodatkowe elementy, takie jak szyje do derki czy przedłużacze. Szeroki wybór akcesoriów dostępnych w sklepie pozwala wybrać najlepsze rozwiązanie dla każdego konia, a szybka dostawa pod wskazany adres zapewnia pełną wygodę zakupów.

Kontakt:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]