Części do Renault – gdzie je kupić?

Zainteresowany Renault części zamienne? Kliknij tu

Auta Renault wciąż są w Polsce popularne. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Konsumenci cenią rozmaite ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, a także rodzinne minivany, jak Renault Scenic. Statystyki pokazują, iż w 2014 r. nasi rodacy nabyli ponad 3500 pojazdów Megane oraz pięć tysięcy modeli Scenic. Megane jest popularny z uwagi na ekonomiczny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Ogromnym popytem cieszyło się też Renault Clio – w omawianym roku kupiono blisko 2800 sztuk tego modelu.

Części Renault – jakie najczęściej się psują?

Nabyłeś wyśniony auto i chcesz jak najlepiej zatroszczyć się o swoje Renault? Części eksploatacyjne do rozlicznych modeli tego producent są dostępne w odpowiednio wyposażonych sklepach internetowych. Można w nich wyszukać elementy układu chłodzenia, silnika, podwozia i nadwozia, jak i wiele pozostałych. Z opinii konsumentów wynika, że najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na awarie tego podzespołu skarżą się posiadacze modelu Clio. Kłopoty podobnej natury mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, jednakże w tym przypadku awarii ulegają również zabezpieczenia antykorozyjne.

Zaopatrz się części zamienne Renault

Systematyczne inspekcje techniczne oraz wymiana najszybciej psujących się podzespołów eksploatacyjnych są gwarancją wieloletniego korzystania z auta tej francuskiej marki. Oferowane w sprzedaży części są dedykowane zarówno dla profesjonalnych warsztatów samochodowych, jak i osób prywatnych, które chcą samodzielnie wymienić niesprawne elementy.

Kontakt:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]