Co zalicza się do profesjonalnych środków czystości?

Środki czyszczące kupisz na verdeavis.pl.

By utrzymać czystość – tak w firmie lub budynku użyteczności publicznej, jak i w mieszkaniu – potrzebne są stosowne sprzęty oraz preparaty. O ile do prostych prac porządkowych zwykle wystarczające okażą się podstawowe narzędzia i uniwersalne preparaty, to wiele zadań będzie wymagało zastosowania chemii przemysłowej. Profesjonalne środki czystości umożliwiają uporanie się nawet z ciężkimi zabrudzeniami, gwarantując szybkie sprzątanie i eliminację niebezpiecznych dla zdrowia elementów. Jakie środki czystości znajdziemy w ofercie producentów i dystrybutorów chemii przemysłowej?

Profesjonalna chemia gospodarcza – dla kogo?

Oferta profesjonalnej chemii gospodarczej skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw – przede wszystkim ekip sprzątających. W ofercie firm wytwarzających i dystrybuujących chemię przemysłową znajdziemy preparaty, dzięki którym usuniemy pobrudzenia z różnorodnych powierzchni – także tych porowatych i tym samym trudnych do dokładnego umycia. Są pośród nich środki sporządzone z myślą o pozbywaniu się rzadkich zabrudzeń, m.in. tłustych osadów, kamienia kotłowego, graffiti czy też wykwitów pleśni.

Chemia profesjonalna – ochrona powłok

Profesjonalne środki czystości umożliwiają również na konserwację oraz zabezpieczenie powłok szczególnie narażonych na niszczycielskie oddziaływanie różnych elementów i wandalizm. Znajdziemy wśród nich specjalne powłoki akrylowe i polimerowe, środki chroniące przed graffiti, impregnaty do elementów wykonanych z drewna, jak również środki do zabezpieczenia metali przed korozją. Warto dodać, iż powłoki polimerowe i akrylowe przeznaczone są do rozmaitych powierzchni (między innymi betonu bądź linoleum) i nie tylko zabezpieczają je przed brudem, ale też nadają im piękny wygląd.

Kontakt:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]