Co poza zakupami oferuje stacjonarny sklep jubilerski?

Szeroki asortyment sklepu jubilerskiego Kraków poznasz na obraczki.net.pl

Wraz z ewolucją internetu oraz ożywieniem rynku, zreformowaliśmy również nasze zwyczaje związane z dokonywaniem zakupów. W dzisiejszych czasach bardzo często wykorzystujemy możliwość zamawiania w sieci. I chociaż w internecie można znaleźć praktycznie wszystko, wciąż jest mnóstwo przedmiotów, które najlepiej kupować w sklepach stacjonarnych. Jeden z nich stanowi biżuteria.

Sklep jubilerski – skorzystaj z doradztwa specjalisty

Kupno platynowego łańcuszka, pierścionka bądź broszki łączy się z wyższym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy podczas zwykłych zakupów. Dlatego, by mieć pewność, iż biżuteria spełni wszelkie nasze wymagania, najlepiej przyjrzeć się jej w świetle dziennym w sklepie jubilerskim. Jest wiele argumentów, które przemawiają za takim postępowaniem. Podczas zakupów w sklepie jubilerskim, w szczególności jeśli zamierzamy nabyć pierścionek zaręczynowy albo obrączki, mamy okazję przymierzyć biżuterię oraz sprawdzić jak faktycznie będzie ona wyglądać na palcu. Jeśli zaś znajdziemy wzór pierścionka trafiający w nasz gust, ale będzie on zbyt luźny bądź zbyt ciasny, jubiler na nasze życzenie dostosuje go do stosownego obwodu albo zrobi nowy. Innym atutem kupowania wprost w sklepie jubilerskim jest możliwość uzyskania rzetelnej wskazówki jubilera. Pokaże on, które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą karnacja, zaprezentuje aktualne trendy we wzornictwie, pomoże nam dopasować właściwy kruszec, a klientom kupującym biżuterię na prezent doradzi, co obecnie daje się na komunię, ślub czy imieniny.

Jakie usługi świadczy świadczy jubiler?

Sklepy jubilerskie nie tylko oferują sprzedaż swoich wyrobów, ale również pełnią pomocnicze usługi. Nadrzędną z nich jest renowacja popsutej biżuterii. Jeśli zerwał się nam naszyjnik lub wypadł kryształek z kolczyka, złotnik ekspresowo i po mistrzowsku zreperuje go w swojej pracowni. Przerobi również obwód pierścionka, gdy dostaniemy w spadku biżuterię po kimś, kto miał mniejszy rozmiar palca. Na naszą prośbę jubiler wygraweruje też na pierścionku lub zawieszce datę, gratulacje, podziękowania czy też inny znaczący dla nas cytat. Natomiast jeżeli chcemy sprezentować komuś unikatowy upominek, albo mamy swój pomysł na broszkę bądź zawieszkę, możemy zlecić jubilerowi wykonanie biżuterii zgodnie z naszym projektem. A jeśli w szkatułce mamy niepotrzebną czy też zniszczoną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, weźmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie prowadzony jest skup złota.

Kontakt:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]