Dowiedz się, gdzie zamówić biżuterię z bursztynem, wejdź na www.bizutik.pl.

Biżuteria z bursztynem jeszcze długo nie wyjdzie z mody – tak wśród młodzieży, jak i nieco bardziej dojrzałych osób. Jej popularność nie może bądź co bądź dziwić – złoto Bałtyku należy przecież do najatrakcyjniejszych surowców, a łatwość jego w nadawaniu mu rozmaitych kształtów sprawia, że wyprodukowane z niego ozdoby można dopasować do wszystkich mód. By zachować jej wygląd, musimy o nią właściwie zadbać. Jak? Powie wam nasz poradnik.

Biżuteria z bursztynem – jak ją przechowywać?

Złoto Bałtyku to bardzo wrażliwy materiał – z uwagi na to biżuteria z bursztynem koniecznie powinna być trzymana we właściwych warunkach. Jantarowy wisiorek należy zabezpieczyć miękką tkaniną, a następnie dokładnie zapakować w plastikowy worek oraz włożyć do drewnianej szkatułki. Warto również mieć na uwadze, by w jednym opakowaniu nie przechowywać kilku przedmiotów – mogą się bowiem porysować.

Biżuteria z bursztynem – piękno na lata

Złoto Bałtyku nie znosi silnych preparatów czyszczących. Słuszniej więc zrobimy, wykorzystując do jego pielęgnacji delikatniejsze specyfiki – między innymi mleczko migdałowe lub kosmetyki dla dzieci. Biżuteria z bursztynem musi być pielęgnowana delikatną ścierką, nieznacznie nasączoną wodą – nigdy nie może być jej za wiele.

Jak odnowić biżuterię z bursztynem?

Odkopałeś w piwnicy zabytkową biżuterię z bursztynem? Na pewno nadal jest cudowna, jednak czas odcisnął na niej swoje piętno. Czy da się ją odrestaurować? Próbując zrobić to sam, możesz tylko jeszcze bardziej ją uszkodzić – warto więc poprosić o pomoc jubilera.

Kontakt:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]