Jeśli szukasz biżuterii z koralem, powinieneś odwiedzić tę stronę.

Nazwa koral wywodzi się od hebrajskiego wyrażenia “gord”, które oznacza amulet. Dało to początek wierzeniom, iż jest wzbogacony we właściwości ochronne. Osoby noszące biżuterię z koralem, strzeżone są przed negatywną energią i złymi duchami. Ponadto, kamień korala działa wyciszająco na osoby nerwowe i wzburzone. Symbolizuje bogactwo i niekiedy nazywany jest również drzewem oceanów. Składany w ofierze bogini Wenus, wzbudzał uczucie miłości.

Biżuteria z koralem – ekskluzywny dodatek

Uśmiech to najpiękniejsza ozdoba kobiety. Nie można temu zaprzeczać. Jednak indywidualnie dopasowana biżuteria jest eleganckim dopełnieniem stroju każdej kobiety. Biżuteria z koralem, będąc z jednej strony drobną i skromną, z drugiej jednak delikatną i wysublimowaną, będzie odpowiednia zarówno do codziennej stylizacji, jak i na ważne wydarzenia. Koral często występuje w kolorach czarnych, łososiowych i różowych. Rzadziej ma ubarwienie niebieskie.

Jak biżuteria z koralem wpływa na stan naszego zdrowia?

Pozytywnego wpływu biżuterii z koralem doszukuje się również na płaszczyźnie leczniczej. Koral oddziałuje na układ krwionośny, rozgrzewając i ożywiając organizm. Barwa koralu blednie, podczas słabej kondycji organizmu – niedożywienia i niedokrwistości. Biżuteria z koralem szczególnie polecana jest osobom dojrzałym. Reguluje cykl menstruacyjny i korzystnie oddziałuje na poprawę płodności. Osoby będące pod dużą presją i szybko wpadające w gniew, mogą zdać się na jego działanie hamujące. Wierzy się, iż nosząc biżuterię z koralem, można liczyć na spokojne życie rodzinne, bez stresu.

Kontakt:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]