Baniak na wino – łatwe przechowywanie i transport napojów

Dowiedz się, gdzie zamówić balon na wino.

Balon do wina to znakomity prezent dla bliskiej osoby bądź praktyczne miejsce do przechowywania trunków domowej roboty. Jakie objętości posiada baniak na wino? Do czego można go jeszcze zastosować?

Baniak na wino – wyjątkowy upominek

Dostępny w sprzedaży gąsior do wina występuje w 2 objętościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą być wykorzystane jako oryginalny podarunek dla znajomych – baniak na wino wypełniony domowej roboty alkoholem można podarować z okazji imienin, jubileuszu, urodzin, rocznicy ślubu czy obrony pracy licencjackiej. Dwulitrowe pojemniki na wino to także perfekcyjna ozdoba stołu podczas rodzinnych spotkań oraz innych imprez – osiemnastek, wesela, złotych godów i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest należycie wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najmniejszy detal balon na wino doskonale sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon na wino – chroń domowe trunki jak zawodowiec

Baniak do wina o pięciolitrowej pojemności bardzo dobrze sprawdza się jako pojemnik do przechowywania znacznej porcji trunków. Takie pojemniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Organizujesz przyjęcie weselne i chcesz poczęstować uczestników domowym winem lub smakowitą nalewką owocową? Dzięki baniakom do wina bez trudu przeniesiesz pyszne trunki na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych flaszek. 5-litrowe balony na wino wytworzone są z grubego, solidnego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i świetnie się prezentują!

Kontakt:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]