Chcesz zobaczyć, kto przygotowuje biuletyn firmowy? Koniecznie zajrzyj na www.pracowniaregister.pl.

Gazeta firmowa to bardzo dobry sposób komunikacji między pracownikami, ale również rodzaj reklamy. Sprawdźmy więc, jakie materiały można umieścić w takim biuletynie i czy warto zdecydować się na ten rodzaj komunikacji.

Projekt gazety – likwidacja błędów komunikacyjnych w przedsiębiorstwie

Firmowy biuletyn może pełnić rozmaite funkcje. Najważniejszą jest komunikacja wewnętrzna – pisanie o sukcesach, pochwalenie się ponadprzeciętnymi wynikami, rozmowy z najlepszymi członkami zespołu. Takie gazetki mają duże znaczenie dla działania całego przedsiębiorstwa, gdyż świetnie dopingują załogę. To sprawia, że pracownicy są bardziej skorzy do współpracy ze sobą, czują się dumni ze swojego miejsca pracy, a ich zwykłe działania zapewniają im więcej satysfakcji. Statystyki dowodzą, że gazeta korporacyjna sprawia, że pracownicy czują odpowiedzialność za produkowane towary, zwiększa się też poziom zdrowej rywalizacji. Ogromną zaletą jest również likwidowanie szumów komunikacyjnych między działami, które są częstym powodem konfliktów w wielu przedsiębiorstwach. Gazeta korporacyjna gwarantuje też stuprocentową transparentność działań zakładu.

Projekt gazety – zaufaj profesjonalistom

Oczywiście firmowy biuletyn to także niezastąpiona forma komunikacji na zewnątrz. Gazetka trafia do adresatów takich jak: kontrahenci, konkurencja, organizacje branżowe, uczniowie. Firmowy biuletyn w ten sposób rozpowszechnia działania naszego przedsiębiorstwa, podnosi zyski, a także wspiera działania PR. Planując wydawanie firmowego biuletynu musimy najpierw zebrać zespół redakcyjny oraz zaplanować szatę graficzną. Można w tym zakresie posiłkować się usługami profesjonalistów (np. studiów graficznych), którzy stworzą projekt gazety, określą wygląd gazetki i zadbają o wydanie. firmowy biuletyn z pewnością okaże się sukcesem.

Kontakt:
Pracownia Register
ul. Murarska 3c lok. 8
31-311 Kraków

Tel.: +48 12 265 85 50
Mob.: +48 503 342 656
E-mail: [email protected]