Kurs rysunku architektonicznego dla przyszłych studentów architektury

Jedyna w swoim rodzaju oferta kursu rysunku architektonicznego

Architektura od wielu lat jest jednym z najbardziej prestiżowych kierunków na krajowych uczelniach. Na jego ogromne uznanie wpływa sporo elementów – głównie fakt, że są to bardzo ciekawe studia oraz perspektywa wysokiej pensji i wciągającej pracy po ich zakończeniu. By dostać się na architekturę trzeba jednak nie tylko wykazać się znajomością najważniejszych reguł rządzących tą dziedziną, ale także umiejętnością rysowania. Jeżeli nią nie dysponujemy, przed egzaminami wstępnymi dobrze jest odbyć kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – naucz się perspektywy i kompozycji

Uczniowie, którzy zapisują się na kurs rysunku architektonicznego otrzymają wszechstronne przygotowanie do egzaminów wstępnych. Kurs ten jest adresowany do osób posiadających przynajmniej podstawowe umiejętności rysowania. Zajęcia trwają cztery godziny zegarowe. W tym czasie nauczyciel przekazuje kursantom niezbędną wiedzę dotyczącą kompozycji i perspektywy, a także architektonicznych zagadnień, takich jak wizualizacja terenów zielonych. Podczas szkolenia przyszli architekci pracują nad rysunkiem, a prowadzący pomaga im stworzyć pracę, która otrzyma pozytywną ocenę komisji na uczelni.

Kurs architektury – czy to tylko nauka rysunku?

Kurs rysunku architektonicznego obejmuje nie tylko lekcje rysunku, ale także porady zawodowców, które pomogą przygotować się lepiej do egzaminów – m.in. odnośnie tego, jak sporządzić dobre portfolio na każdą z uczelni (np. te w Krakowie, Lublinie, Gdańsku, Łodzi lub za granicą). Uczniowie mogą podejść do próbnego egzaminu, w trakcie którego zobaczą, czego mogą oczekiwać w najbliższej przyszłości. Szkoły rysunku prowadzą również dla swoich słuchaczy lekcje historii sztuki – ta wiedza okaże się niezbędna na egzaminie i w toku studiów.

Kontakt:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]