Czy warto zapisać się na kurs rysunku?

Korzystna oferta kursu rysunku.

Lubisz rysować i chcesz nabyć nowe umiejętności? A może wybierasz się na studia i pragniesz dostać się egzamin na Wydział Architektury na ASP? Zapisz się na kompleksowy kurs rysunku, który pozwoli Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse na indeks wymarzonej uczelni w kraju, a nawet za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci gwarantują życzliwą atmosferę i najlepsze rezultaty nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej codziennie, a także konsultacji online.

Wakacyjny kurs rysunku – dla kogo?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał z myślą o pasjonatach, którzy chcą realizować się na artystycznych kierunkach studiów, takich jak grafika czy malarstwo. Z kursów tego typu korzystają także osoby zainteresowane wzornictwem przemysłowym, digital designem czy architekturą wnętrz. Znakomitą propozycją na spędzenie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, innymi słowy intensywne warsztaty, które umożliwiają zdobycie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku obejmuje także digital painting, kurs rysunku architektonicznego, kurs przygotowujący na ASP oraz rysunek dla młodzieży 13-16. Każdy znajdzie warsztaty stosowne do swoich potrzeb.

Kurs rysunku dzieci i dorosłych – dlaczego warto się zapisać?

Interesują Cię warsztaty przygotowujące do studiów? A może chcesz zainwestować w talent dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pomaga rozwijać zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co z pewnością zaowocuje w przyszłości. Lekcje prowadzone są w domowej atmosferze, a doświadczeni nauczyciele nie tylko służą radą, ale również inspiracją. Zgłoś się na kurs rysunku już teraz!

Kontakt:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]