Tabliczki na drzwi, czyli jak odnaleźć poszukiwany pokój

Potrzebujesz tabliczek na drzwi? Zobacz tu.

W każdym budynku znajduje się całe mnóstwo przeróżnych pokoi o większym lub mniejszym znaczeniu. Sprawne poruszanie się po nich – zarówno odwiedzającym, ale też osobom zatrudnionych w danym obiekcie – zapewniają najróżniejsze tabliczki na drzwi. Ich wybór jest obecnie naprawdę ogromny. Jakiego typu tabliczki na drzwi można spotkać w sprzedaży? Czym odznaczają się te , które cieszą się największą popularnością?

Tabliczki na drzwi – w jakich miejscach znajdują zastosowanie?

Właściwe oznakowanie budynku daje większą przejrzystość jego działania. I nie ma tu znaczenia czy w grę wchodzi urząd, biuro, przedszkole czy sklep – czytelne oznaczenie pomieszczeń pozwala na ekspresowe odszukanie pokoju, który w danym momencie jest przez nas poszukiwana. Tak dzieje się chociażby w szpitalu oraz szkole. W przypadku biur, urzędów oraz banków tabliczki na drzwi ułatwią odnalezienie pokoju, w którym swoje obowiązki wykonuje poszukiwana przez nas w danej chwili osoba. Szeroko zastosowane są tabliczki na drzwi, w których można dowolnie zmieniać umieszczoną na nich informację. Dzięki temu w sytuacji, gdy na przykład w urzędzie dochodzi do zwolnienia pracownika, dane na tabliczce można bez żadnych trudności zmienić. Pozwala to więc zaoszczędzić sporą ilość gotówki – nie trzeba wszak wydawać funduszy na kupno nowych tabliczek.

Tabliczki na drzwi – kiedy jeszcze można ich użyć?

Z pomocą tabliczek na drzwi można bez większego problemu rozdzielić pomieszczenia mające charakter ogólnodostępny od tych, które przeznaczone są jedynie dla personelu danej instytucji. Chodzi w tym przypadku o pokoje o charakterze socjalnym, magazyny, toalety dla pracowników oraz wszystkie te sale, do których z jakiegoś powodu osoby postronne nie mogą mieć dostępu. Wykorzystując tabliczki na drzwi, można też oznaczyć miejsca, w których palenie jest zakazane. Takie tabliczki, które przedstawiają zakaz palenia, są na ten moment bardzo popularne. Bardzo często na tych tabliczkach w miejscu napisu stosuje się skreślony symbol papierosa. Dla większości osób przekaz takiego znaku jest więc bardzo czytelny. Wspomnieć warto także, że tabliczki informacyjne umieszcza się również na drzwiach wejściowych do budynków, które posiadają ułatwienia dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Kontakt:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]