Wiszące kolczyki – do jakich kreacji je zakładać?

Chcesz zamówić wiszące kolczyki? Powinieneś odwiedzić tę stronę.

Jeden z najpopularniejszych rodzajów biżuterii to kolczyki. Zakładają je nie tylko panie – od wielu lat cieszą się także wzrastającym zainteresowaniem pośród panów, zwłaszcza tych lubiących styl alternatywny. Nie można jakkolwiek zaprzeczać, iż przytłaczająca większość kolczyków tworzona jest dla kobiet. Wyjątkowo dobrze wyglądają w szczególności kolczyki wiszące. Bardziej rzucają się w oczy, a dzięki temu w większym stopniu wywierają wpływ na to, jak inni postrzegają daną stylizację. To z tego powodu cieszą się wielką popularnością wśród kobiet w szeroki spektrum wieku i noszących się w odmiennych stylach. Znaczne zróżnicowanie kolczyków wiszących umożliwia dopasowanie ich do praktycznie każdej kreacji. Jak jednak dobrać kolczyki wiszące najlepsze do danej okazji? Na jakie ich aspekty winniśmy zwracać szczególną uwagę?

Kolczyki wiszące – weź pod uwagę ich długość i kształt

Kształt kolczyków oraz ich długość to atrybuty głównie wpływają na to, jak ostatecznie jest widziana nasza twarz, w związku z tym trzeba wziąć je pod uwagę wybierając kolczyki wiszące. Krótsze wiszące kolczyki sprawiają, iż twarz wydaje się bardziej krągła, natomiast te dłuższe (u jubilerów znajdziemy takie o długości nawet 8-9 centymetrów) wyciągają ją. Tu olbrzymie znacznie ma też kształt kolczyków. Wąskie powodują wysmuklenie owalu, zaś te bardziej koliste – wręcz przeciwnie. W sklepach dostaniemy również kolczyki neutralne, które nie zmieniają za bardzo postrzegania kształtu naszego oblicza – tutaj koniecznie powinniśmy wspomnieć m.in. o kolczykach łezkach.

Nie łącz kolczyków wiszących z ciężką biżuterią

Szukając kolczyków wiszących dobrze dopasowanych do danego stroju powinno się pamiętać, iż są one bardzo rzucającym się w oczy elementem. W towarzystwie innych odznaczających się ozdób mogą więc wywołać odczucie przesady. Dlatego powinnyśmy stronić od noszenia ich do masywnych zegarków, bransoletek lub naszyjników. Kolczyki wiszące będą za to wyglądały znakomicie, jeśli w stroju będą najmocniejszym akcentem – naturalnie pod warunkiem, iż będą współgrały z butami, stylizacją włosów i ubraniem.

Kontakt:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]