Jeśli potrzebujesz pierścionków, odwiedź tę stronę

Symbolem uniwersalnej wytworności są srebrne pierścionki. Dodatki wyprodukowane z tego szlachetnego stopu powinna mieć w swojej szkatułce każda szykowna dama. Sprawdźmy więc, czym charakteryzują się te eleganckie dodatki, będące ozdobą kobiecej ręki.

Srebrne pierścionki – które są najbardziej wytrzymałe?

Najwyższa zawartość srebra to 999, ale takie srebro jest produktem miękkim, mało odpornym na wszelkie zarysowania i jako pierścionek może łatwo nabawić się defektów. W sklepach kupimy więc najchętniej wybierane przez kobiety srebrne pierścionki robione ze srebra 925. Możemy pokusić się o pierścionek o gładkim wykończeniu lub nieco zaszaleć. Te najbardziej zjawiskowe ozdobione są cyrkoniami, perłami, kryształami, a także brylantami. Zaletą dodatków zrobionych ze srebra jest opcja – jeśli tylko zechcemy taka konieczność – poddania ich korekcie wielkości, o co zadbają profesjonalne zakłady jubilerskie. Żeby srebrne pierścionki wyglądały wyjątkowo jak najdłużej, nie zapomnijmy o ich systematycznym czyszczeniu.

Gdzie nabędziemy wyjątkowe srebrne pierścionki?

Wyjątkową biżuterię dostaniemy w każdym sklepie jubilerskim. Zamiast jednak przepuszczać fortunę w tradycyjnych salonach, warto poszperać również w sklepach internetowych, gdzie kwoty są aż o 20% niższe. Nabędziemy tam srebrne pierścionki w przeróżnych wzorach, ozdobione wysokogatunkowymi kamieniami. Nie trzeba chodzić po sklepach, a w razie potrzeby mamy prawo zwrócić paczkę z powrotem. Takie zakupy w Internecie to duży wybór i mnóstwo zabawy dla każdej damy.