Jeśli potrzebujesz kolczyków, odwiedź tę stronę

Srebrne kolczyki to niewątpliwie jedne z najchętniej kupowanych przez kobiety dodatków. Pasują na każdą okazję – bardzo huczną i w luźniejszym klimacie. Przekonajmy się w czym leży sekret, że są tak często wybierane oraz w jakich sklepach można je nabyć.

Srebrne kolczyki – jaki wzór nabyć

Srebrne kolczyki można znaleźć w rozlicznych kształtach. Najpopularniejsze są delikatne wkręty, które sprawdzą się na każdą okazję, są skromne, jak również stylowe. Równie często poszukiwane są wiszące akcesoria, które cudownie podkreślają sylwetkę. Mogą być ozdobione kosztownymi kamieniami albo zupełnie klasyczne. Elementy wyprodukowane ze srebra nie powodują podrażnień uszu, co zazwyczaj występuje w przypadku biżuterii z plastiku. Kupując kolczyki sprawdźmy cechy probiercze oraz sposób ich produkcji – najbardziej gustowne wyprodukowano techniką matowienia.

Zadbaj o swoje srebrne kolczyki

Srebrne kolczyki trzeba umiejętnie pielęgnować i systematycznie usuwać najmniejsze zanieczyszczenia, żeby ciągle wyglądały doskonale. Powinno się wycierać je codziennie suchą szmatką wykonaną z miłego w dotyku materiału, używać specjalne balsamy nabłyszczające, a przeznaczone na specjalne okazje kolczyki przechowywać w szczelnych szkatułkach. Nie stosujmy natomiast babcinych sposobów polerowania, typu szczoteczka do zębów czy soda oczyszczona. Takie środki niezwykle rysują miękką powłokę metalu szlachetnego.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Ogromny wybór kolczyków jest bez wątpienia w e-sklepach, które oferują szybką dostawę i atrakcyjne obniżki cen. Poza tym zakupy w internecie to niebywała wygoda, którą na pewno docenią w szczególności zapracowane panie domu.