Na romantyczne spotkania i na co dzień – kolczyki serduszka

Zainteresowany kolczyki srebrne serduszka? Skieruj się tutaj

Kolczyki serca są jednym z najchętniej nabywanych typów biżuterii damskiej oraz dziecięcej – można je założyć na wszelkie okazje, świetnie uwydatniają urodę, są także idealnym pomysłem na podarunek. Jakie formy kolczyków znajdziemy w sprzedaży? Z czego przeważnie są produkowane kolczyki serduszka?

Kolczyki serca – dla dzieci i dorosłych

Motyw serca jest nierzadko wykorzystywany w jubilerstwie. Stanowi on punkt wyjścia do tworzenia kolczyków tak dla kobiet, jak i dla dzieci. Kolczyki serca bywają bardzo delikatnym dodatkiem do szeregu stylizacji. Wytwarza się je zarówno w formie modeli wiszących, jak i sztyftów. Ten drugi rodzaj kolczyków jest z reguły wybierany na swobodne okazje – nosimy je na co dzień albo do pracy. Kolczyki na sztyftach nie wybijają się ze stylizacji, jedynie w dyskretny sposób podkreślają prawdziwe piękno kobiety. Natomiast długie kolczyki serduszka mogą być zastosowane do pozornego wyszczuplenia oblicza i wydłużenia szyi. Tego typu kolczyki zakłada się na wielkie wyjścia, romantyczne kolacje oraz wesela i wspaniale zgrywają się one ze stylowymi sukienkami. Kolczyki serduszka dla dziewczynek sprawdzą się natomiast zarówno podczas Pierwszej Komunii, jak i w szkole.

Kolczyki serca – fenomenalny upominek dla ukochanej osoby

Na rynku można dostać kolczyki serca wytworzone ze złota oraz srebra. Zainteresowaniem cieszą się także modele pozłacane, które są tańsze, a jednocześnie wyglądają niesłychanie efektownie. Zarówno kolczyki na sztyftach, jak i modele wiszące mogą być ozdobione kamieniami drogimi, przykładowo cyrkoniami, które podkreślą urodę właścicielki. U jubilerów dostępne są kolczyki serca w kolorze błękitnym bądź szafirowym, jak również modele emaliowane. Biżuterię z motywem serca można wręczyć w prezencie członkowi rodziny, między innymi na Dzień Matki, złote gody oraz w wielu innych przypadkach. Wręczone kochanej kobiecie – współmałżonce, narzeczonej czy też matce, kolczyki serca będą wiecznie przypominać o łączącym was uczuciu, szacunku i miłości.

Kontakt:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]