Potrzebujesz skrzynki telekomunikacyjnej? Skieruj się na tę stronę.

Skrzynki telekomunikacyjne muszą sprostać wielu wymaganiom i być wyjątkowo praktyczne. U dystrybutorów znajdziemy wiele ich modeli, których konstrukcja musi być dostosowana na każdą ewentualność. Do czego są potrzebne skrzynki telekomunikacyjne i jak powinny być zbudowane?

Skrzynka telekomunikacyjna – wewnątrz nieruchomości i na zewnątrz

Skrzynka telekomunikacyjna musi być wyprodukowana z wytrzymałego metalu i dodatkowo umożliwiać docieranie sygnałów Wi-Fi. Na rynku wyróżniamy kilka najważniejszych modeli skrzynek telekomunikacyjnych. Niezwykle popularny model to skrzynka teletechniczna umieszczana na zewnątrz budynków, która musi cechować się odpornością na ingerencje osób niepowołanych, jak również wysoką temperaturę. Kolejna grupa to skrzynka usytuowana wewnątrz domów, w której mieszczą się kable telekomunikacyjne – np. światłowody oraz główne przyłącza sprzętów – wzmacniacze RTV, wejścia optyczne. Poszczególne urządzenia można przyłączyć na przykład na paski rzepowe lub specjalne taśmy instalacyjne.

Skrzynka telekomunikacyjna – specjalne zasuwy

Istotnym czynnikiem jest też ochrona przed wtargnięciem osób trzecich do środka szafki. Wzmocnione zamki znakomicie spełniają swoją funkcję. To istotne również w mieszkaniu, w którym znajdują się osoby małoletnie. Pamiętajmy również o uporządkowaniu kabli – w tym celu służą specjalne komory. Na rynku znajdziemy wiele typów szafek – posiadają one różne rozmiary, co sprawia, że bez problemu dopasujemy je do swoich potrzeb.

Kontakt:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]