Potrzebujesz silników DC i serwonapędów? Sprawdź ofertę polskiego dystrybutora

Dystrybutor silników elektrycznych - aktualną ofertę poznasz na https://bit.ly/2QdTdah.

Automatyzacja procedur logistycznych i magazynowych oraz szerokie użycie robotyki w najróżniejszych dziedzinach przemysłu, zmusza do sięgnięcia po odpowiednie rozwiązania z zakresu układów napędowych i sterowania. Polska spółka Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie oferując m.in. dokładne serwonapędy i sterowniki serwomechanizmów od uznanych światowych producentów.

Ultra Robotics – dostawca silników elektrycznych

Działająca od przeszło 15 lat na naszym rynku spółka Ultra Robotics jest dystrybutorem motoreduktorów (DC, BLDC i AC), silników elektrycznych DC oraz przekładni planetarnych i falowych wytwarzanych z wysokiej klasy surowców przez uznanych światowych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znajdują się produkty firmy Harmonic Drive, wytwarzającej czułe kompaktowe serwonapędy szczycące się wyjątkową żywotnością i solidnością. Opracowane przez Harmonic Drive przekładnie i napędy stosuje się m.in. w produkcji systemów służących do automatyzacji intralogistyki, robotów przemysłowych czy obrabiarek, a przez wzgląd na możliwość ich eksploatacji w najtrudniejszych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je także w kosmonautyce, lotnictwie i kriogenice.

Ultra Robotics jest również dostawcą produktów izraelskiej marki ELMO Motion Control, znanej z najmniejszych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które wyróżniają się wysoką mocą obliczeniową z obszernymi zasobami pamięci, wysoką przepustowością i szeroką obsługą informacji zwrotnych, a ich wydajność oscyluje na poziomie 99% także przy najmniejszych wymiarach. Z kolei serwonapędy ELMO Motion Control z linii GOLD wyśmienicie pracują w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy szoku termicznym, gdy amplituda temperatury może wahać się od +70 do -40 °C, dużej wilgotności (nawet do 95%), a także przy narażeniu na silne drgania i wstrząsy mechaniczne.

Firma Ultra Robotics oferuje także rozwiązania od Sesame Motor Corp, Bodine Electric Company, Eisele Antriebstechnik GmbH i Positec.

Kontakt:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]