Potrzebujesz sprawdzić, kto przygotowuje instalacje teletechniczne? Koniecznie skieruj się na telmor.pl/Klient-biznesowy/Projektanci-instalacji-RTV-SAT

Instalacje teletechniczne antenowej instalacji zbiorowej to potężna infrastruktura posiadająca mnóstwo rozmaitych urządzeń – od elementarnych po zaawansowane technicznie. Na rynku istnieją specjalistyczne firmy, które umożliwiają zaprojektowanie sieci RTV. Sprawdźmy jakie usługi proponują i jakie są najważniejsze moduły instalacji teletechnicznych.

Instalacje teletechniczne – anteny offsetowe i LNB – konwertery SAT

Instalacje teletechniczne to przyrządy takie jak: anteny kierunkowe UHF, UHF/LTE, uchwyty antenowe, pasmowe wzmacniacze wielokanałowe, zwrotnice antenowe, odbiorniki optyczne. Na rynku dostępne są również wzmacniacze budynkowe, kable światłowodowe, transmodulatory i cyfrowe stacje czołowe. Sprzęty tego typu montowane są na budynkach użyteczności publicznej, w szpitalach i wieżowcach. Przedsiębiorstwa istniejące na rynku zajmują się z kolei na przykład rozplanowywaniem instalacji i produkowaniem konkretnych urządzeń. Sieci teletechniczne opierają się na wytrzymałych komponentach oraz specjalistycznym montażu – stąd zalecana jest pomoc speców.

Instalacje teletechniczne – właściwe narzędzia

Konieczne jest także, żeby instalacje teletechniczne spełniały stosowne wymogi polskiego prawa. Z tego też powodu niezbędna jest opieka techniczna fachowych podmiotów, które zagwarantują właściwe rozwiązania a także dobiorą najlepsze urządzenia dostosowane do potrzeb danej sieci. Instalacje teletechniczne nierzadko potrzebują także serwisowania, tym samym bardzo duże znaczenie ma opieka producenta. Jej odbiorcami są najczęściej przedsiębiorcy budowlani.

Kontakt:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]